Labas,
esu Renata Ana

Asmeninio augimo ir verslo ICF koučerė bei mentorė, hipnoterapeutė, Human design konsultantė, jogos ir meditacijų mokytoja, sąmoningumo ir saviugdos stovyklų, kelionių, renginių ir mokymų organizatorė Lietuvoje ir užsienyje, Kūno lavinimo studijos Body&Soul įkūrėja, terapijos studijos "SENSUS" įkūrėja, keliautoja, nuolanki Visatos mokinė.

Į žmogų visuomet žiūrėjau ir žiūriu kaip į stebuklą. Nuo mažų dienų mėginau įminti žmogaus galios paslaptį ir jo tikrąją paskirtį žemėje. Ir iki šiol tą darau tyrinėdama save, žmogaus galimybes ir Visatos paslaptis. Gyvenimas man visada buvo apie materijos ir dvasios harmoniją, nes būtent čia ir reiškiasi tikroji pilnatvė.
Daugiau nei 17 metų dirbdama su įvairiais verslais ir plėtodama savuosius bei eidama vadovaujančias pareigas, šalia to visada turėjau savo asmeninio augimo, žmogaus ribų tyrinėjimo, ezoterikos ir dvasinį pasaulį. Taip natūraliai į mano gyvenimą vis daugiau ir daugiau ėmė atkeliauti žinios, mokslai, mokytojai (koučeriai, mentoriai, guru, sibiro šamanai, dvasiniai vedliai), asmeninės patirtys apie tai, kad esame daugiau. Daugelis galbūt nustemba, kad gal verslo pasauliui priklausantis žmogus, kuris toks analitikas, strategas, krizių valdytojas, vadovas ir pan., gali būt tik į materiją orientuoto mąstymo, bet iš savo patirties sakau, nepriešinkite materijos ir dvasingumo, tai yra Viena, pilnatvė būtent čia ir yra: kai materiją įdvasinam, o dvasią - įmaterinam. Tada esam turtingi, klestintys, sėkmingi ir laimingi savosiose misijose bei patiriame gyvenimo prasmę.

Man visada rūpėjo pažinti žmogų per holistinį požiūrį - matyti jį kaip nedalomą visumą. Tad labai greit pajaučiau didžiulį norą profesionaliai išmanyti fizinį žmogaus kūną, jo galimybes, tad papildomai įgijau sporto trenerės išsilavinimą Lietuvoje bei Jogos ir meditacijų mokytojos- Indijoje. Tada sekė mokslai, susiję su žmogaus pasąmonės ir proto įvaldymu, kurių sėmiausi tiek Lietuvoje, tiek užsienyje iš žymiausių hipnozės meistrų. Domėjimosi sritis išsiplėte iki psichologijos, psichiatrijos, psichosomatikos, Mindfulness, sisteminės fenomenologinės psichoterapijos tyrinėjimo. P. Petrausko koučingo mokykloje įgijau asmeninio augimo ir verslo koučerės ICF sertifikatą ir toliau tęsiu šį profesinį kelią. Taip pat susidomėjau kaip įvairios žmogaus pažinimo sistemos gali padėti žmogui aiškiau suvokti save ir baigiau: astrologijos, numerologijos, sielos formulės, žmogaus dizaino, chirologijos, horoskopo, veidoskaitos, tarologijos mokslus ir pasilikau specializuotis tik Žmogaus dizaino (Human Design) pažinimo sistemoje, bet konsultacijų metu apjungiu visas man žinomas kitų mokslų sritis ir atskleidžiu apie žmogų daug individualios informacijos. Visa ši paminėta kelionė intensyviai trunka jau daugiau nei 14 metų. Per juos savo širdies (misijos) vedina sukūriau nuostabius projektus, kurie užbaigti, bet atnešė daug transformacijų į žmonių gyvenimus.
Vienas tokių etapų, kai 2013 metais tapau didžiausių moterų sąmoningumo konferencijų VEIKLI pradininkė ir organizatorė Lietuvoje. 5 metus savo energiją ir širdį dovanojau tūkstančių moterų transformacijoms, suteikta šimtai nemokamų bilietų ir  krizių centruose gyvenančioms moterims, subūrusi šimtus lektorių ir partnerių atnešėme Lietuvos moterims didžiulį pokytį į jų gyvenimus. Šiuo metu šis puslapis užverstas, bet iki šiol plūsta padėkos žinutės, o aš esu begalo dėkinga Visatai už šią patirtį ir kad išdrįsau eiti šiuo iššūkiu pilnu keliu. Interviu su manimi buvo publikuoti žurnale MOTERIS, Prie kavos, Moters psichologija, laidose LRT Labas rytas, LNK ir TV3, Žinių radijas laidoje, DELFI ir kt.
Antras projektas, tai 3 metus leistas nemokamas sąmoningo gyvenimo būdo žurnalas "Gero kelio", buvau jo sumanytoja ir vyr. redaktorė. Žurnalas buvo platinamas traukiniuose ir tarpmiestiniuose autobusuose visoje Lietuvoje. Žurnalas pasiekė tūkstančius žmonių atokiausiuose Lietuvos miestuose įvairiomis psichologijos, sveikatos ir sąmoningumo temomis. Tai buvo nuostabus ir prasmingas gyvenimo etapas vedęs vis arčiau ir arčiau to, kur dabar esu- dar arčiau žmonių sielų su kuriomis susitinku individualių sesijų metu ir vesdama kursus, renginius, stovyklas.

Būtent pažvelgusi į savo vidų- supratau, kad tai vienintelis kelias į gilesnį savęs pažinimą ir išsilaisvinimą. Atradusi darną su kūnu, protu, emocijomis ir siela - patyriau šios šventos sąjungos galingą refleksiją materialiame ir dvasiniame pasaulyje. Į Tave taip pat žvelgiu holistiniu požiūriu, todėl sesijų metu pasitelkiu efektyviausias žinias ir patirtį, bet svarbiausią vaidmenį šioje kelionėje atliksi Tu- norėti pokyčių neužtenka, reikia tapti tuo pokyčiu. Aš Tau suteiksiu saugią erdvę ir profesionalią pagalbą, kad Tavo kelionė į save taptų rezultatyvi. Su malonumu Tave lydėsiu į savęs pažinimo, kaip išmintingos, harmoningos, sąmoningos ir galingos asmenybės, kelionę. Leisk sau prisiminti, patirti, kas esi iš tikrųjų ir išlaisvinti savo vidinį potencialą! Pasidalink su manimi savo istorija ir neriam!

Susisiek