Apie hipnozės sesiją:
Hipnozės metu žmogus įvedamas į saugią transo būseną (teta ar delta bangų dažnyje), kurios metu atsiveria galimybė dirbti su žmogaus pasąmonę, kurioje esti žmogaus įsitikinimai, baimės, priklausomybės, negalavimai, įpročiai ir kitos programos, o taipogi praeitų gyvenimų informacija.
Hipnoterapijos metu sprendžiami klientui rūpimi klausimai visomis jo gyvenimo temomis (tiek materialaus, tiek dvasinio pasaulio), kurios išsigryninamos pirminio skambučio metu.
Hipnozės metu žmogus yra panašioje į miego būsenoje (tokioje, kurią žmogus patiria kasdien prieš užmiegant, medituojant ar prieš atsibundant), bet nemiegantis. Hipnozės metu žmogus valdo savo kūną ir jaučia pojūčius, tik jis yra giliai atsipalaidavęs, o pasibaigus sesijai viską atsimena.
Rekomenduojama ne dažniau kaip 1 hipnozės sesija per mėnesį (extra atvejais, kas 2 savaites).

KAINA:
1 hipnozės sesijos iki 2 val. trukmės- 200 Eur (gyvai ar online).
Į kainą įeina 20 min. pirminė Zoom konsultacija, 5 dienų palaikymo kontaktas (sesijos metu nagrinėtomis temomis) sesijai pasibaigus.

Rekomenduoju už papildomą 50 Eur mokestį užsisakyti individualų, hipnoterapijos pokyčius palaikantį afirmacinį persiprogramavimo audio įrašą klausymui namuose 30-60 dienų (tik asmenims turėjusiems hipnozės sesiją su manimi).

VIETA:
Kaune, kontaktų skiltyje nurodytu adresu arba online ZOOM.

Registracija hipnozės sesijai: