PASLAUGOS

Konsultacinių sesijų metu taikau šias technikas: koučingo, psichoterapijos, hipnozės, emocijų paleidimo (Sedonos metodas), NLP, praeitų gyvenimų vedimo (regresinė meditacija), Theta healing, Mindfulness, konsteliacijos, Tantros, meditacijų, afirmacijų, manifestacijų, kvėpavimo, judesio terapijos, astrologijos, Human Design, struktūrinio horoskopo, PSY2.0 metodiką.

Į Tave žvelgiu holistiniu požiūriu, todėl sesijų metu pasitelkiu efektyviausias žinias ir patirtį, bet svarbiausią vaidmenį šioje kelionėje atliksi Tu- norėti pokyčių neužtenka, reikia tapti tuo pokyčiu. Aš Tau suteiksiu saugią erdvę ir profesionalią pagalbą, kad Tavo kelionė į save taptų rezultatyvi.

Kokias technikas taikyti sesijos metu parenku po Tavo situacijos analizės ir tai aptariame su Tavimi. Eigoje sesijos gali būti, kad reiks panaudoti ir kitas neaptartas technikas efektyvesniam situacijos išsprendimui, bet hipnozė (gilesnis darbas su pasąmone) visada taikoma tik su Tavo išankstiniu sutikimu.

Konsultacijas teikiu santykių (poros, vaikų, tėvų ir kt.), savirealizacijos, verslo, sveikatos, priklausomybių, finansų, fizinio aktyvumo, mitybos, sielų ir praeitų gyvenimų kelionių ir dvasinių vedlių klausimais. Sesijų metu randamos ir šalinamos programos, ribojantys įsitikinimai, įvairios baimės ir kt. Konsultacijos teikiamos, atsižvelgiant į brandą, asmenims nuo 12 metų.

Registruotis sesijai galite užpildžius formą:

"Esu labai dėkinga, kad sutikau Jus Renata ir būtent Jūs esate mano vedlė kelyje savęs pažinimo link. Jūsų pagalba sesijų metu aš patiriu pilnatvės ir vidinės ramybės jausmus. Kekviena mūsų bendra kelionė į mano sielos gelmes pilna pasitikėjimo, naujų atradimų ir pažinčių su savimi. Jūs esate švyturys, kuris savo šviesos šiluma apšviečiate mano pasiklydusios sielos vieškelį".

Eugenija I.

"Kelionės į praeitus gyvenimus su Renata buvo labai atpalaiduojančios, ji savo pirmais sakiniais sugeba žmogų nuvesti į didžiulį atsipalaidavimą, tiesiog tai vyksta automatiškai, jos energija labai raminanti, globėjiška, jautiesi kaip pas mamą glėbyje. Per ją teka Dieviška energija, ir ji sugeba pateikti tinkamus klausimus reikiamu metu. Ypač nuostabūs pokalbiai vyko po transformacijų, visada gaudavau atsakymus, tiesiog jai kalbant, tarsi ji žinotų, ko šiuo metu man reikia. Padėdavo išspręsti susimaišymus ir sugrąžindavo į visišką pasitikėjimą. Jos rūpestis nenutrūko ir sesijoms pasibaigus, prisimena ir vis paklausia kaip sekasi, ar viskas gerai. Labai šilta, graži tiek išore, tiek vidumi, talentinga moteris ir labai gera vedlė. Ačiū Renata, kad tu esi ir savo buvimu bei energija padedi gyti šiam pasauliui".

Vitalija T.

" Renatos vedama turėjau ypatingą konsultaciją, kurios metu siekiau išsilaisvinti iš mane gniuždančių santykių. Labai esu įkvėpta Renatos drąsiai priimti savo patirtį, pažvelgti į savo vidų, o svarbiausia – pradėti atrasti savo jausmus (t. y. suvokti kiek stipriai veikia mano protas, kad net tam, ką jaučiu kartais nerandu žodžių), suvokti kaip iš tiesų aš jaučiuosi „čia ir dabar“. Čia ir dabar jaučiuosi laiminga ir dėkinga Renatai, kad man pavyko transformuoti savo santykį, suprasti kodėl jį turėjau ir prisiminti ką buvau pamiršusi apie save."

Aleksandra D.

"Jeigu norite tiesiai šviesiai išgirsti tiesą apie save - susisiek su Renata!!!! Nepavyks pasislėpti po gailesčiu ar kitų asmenų kaltės skraiste. Keliauti su Renata saugu, gilu, tiksliai ten, kur šią akimirką reikalingiausia. "

Vaiva B.

"Esu labai dėkinga Renatai už nuostabią koučingo sesiją. Jos profesionalumą, vedimą, dėmesingumą, sklindančią ramybę, bet ir tuo pačiu tvirtumą. Mano problema mane jau gana ilgai trigerino, bet Renatos dėka einant link sesijos pabaigos supratau, jog ji išsprendžiama. Prieš prasidedant sesijai buvo minčių chaosas, irzlumas, pyktis ant savęs. Po sesijos tarsi sunki našta nukrito nuo pečių, atsirado daugiau pozityvumo, optimizmo, lengvumo. Žinoma, jog niekas nevyksta be darymo. Jau pradėjau dėti pirmus mažus žingsnelius savo troškimų link. Labai buvo vertinga ir naudinga. Po sesijos tarsi jaučiausi NAUJAS ŽMOGUS, tai atrodo neįtikėtina, kai labai ilgą laiką galvojau, jog problemos sprendimas neįmanomas turbūt. Ačiū už nuostabią patirtį! "
Gitana S.

"Renata, vis galvoju apie mūsų pokalbį, emocijų paleidimo sesiją🙏 Noriu dar kartą labai padėkoti Tau🤍, su tavim buvo labai saugu kalbėti, esi tokia gili ir išmintinga, tokia rami, man dar reiks labai daug ko išmokti ir įsisavinti ir pasiryžti kaip tu sakei tvirtai laikytis to, ko noriu. Ir vis stebiuosi, kaip tavo ramybė iš karto viską manyje atvėrė, ta saugi erdvė, kad priėmei mane kaip esu, su visais išdidumais, kurie iškildavo ir buvo nebe jausmai, o protas. Ačiū dar kartą🙏 už erdvę, už Tavo buvimą šalia, kad galėjau leisti sau sugriūti tomis akimirkomis, kai taip skaudėjo viduje, kai taip norėjosi apkabinimo ir leisti sau tą skausmą išverkti, kad tavo glėbys galėjo tapti ta saugia vieta tai padaryti, kaip buvo gera leisti sau pakaukti, vau😭🙏 vis tik nepaprastas jausmas galėti sau leist va tiek jausti, išjausti...ačiū, kad tu buvai šalia, su tokia kantrybe, meile, gerumu, pakantumu🤍. "
Iveta P.