Sveikatingumo (sporto) trenerė, oro jogos ir VINYASA jogos mokytoja, FitBokso instruktorė, meditacijų ir kvėpavimo mokytoja, mitybos konsultantė, sveikos gyvensenos propaguotoja. Baigusi Lietuvos sporto universitetą, Tarptautinius jogos mokytojos kursus Indijoje, Tarptautinius "Cami Yoga" jogos ore kursus (1-3 lygius), Reiki 1 pakopą, kovos menų W.E.B.B.S. 1 Kyu. Jau 10 metų esu šiame kelyje ir dalinuosi su kitais.

Kai esame darnoje su savo kūnu ir jame energija teka laisvai, kai gebame nuraminti protą ir priimti visus jausmus, tik tuomet galime vedami intuicijos lengvai vairuoti savo gyvenimą bei tapti harmoninga ir laiminga asmenybe.​

Šiuo metu Kūno lavinimo studijoje "Body&Soul" Kaune vedu jogos ir oro jogos (tik moterims) užsiėmimus grupėse ir individualius.

Pirmadieniais:
17.30-18.40 JOGA (mišri grupė)
19.00-20.15 ORO JOGA (tik moterims)

Trečiadieniais:
17.30-18.40 JOGA (mišri grupė)
19.00-20.15 ORO JOGA (tik moterims)

Šeštadieniais:
10.00-11.15 ORO JOGA (tik moterims)

1 mėnesio abonimentas galioja visiems užsiėmimams pasirinktinai (galima eiti į vienos rūšies, galima miksuoti užsiėmimus).
KAINA:
8 kartai/mėn.- 70 Eur;
4 kartai/mėn.- 45 Eur;
Vienkartinis apsilankymas -15 Eur;
Privačios 1 pamokos kaina- 30 Eur;
Dėl privačių užsiėmimų gimtadieniams, mergvakariams, šeimai ir pan. teirautis dėl kainos atskirai.

VIETA:
Laisvės al. 101 A-32 (3 aukštas), Kaunas, Lietuva( Šv.Gertrūdos bažnyčios kiemelis- įėjimas iš Laisvės al. per bromą arba iš J.Gruodžio g. (automobiliu tik iš J.Gruodžio g., parkuotis nuo 17 val. nemokamai galima bažnyčios automobilių stovėjimo aukštelėje).

Kūno lavinimo studijos "Body&Soul" taisyklės lankytojams:

1. Visi asmenys, norintys naudotis Kūno lavinimo studijos "Body&Soul" (toliau- Studija) paslaugomis (toliau – Lankytojas), privalo atidžiai susipažinti su Studijos Taisyklėmis.
2. Lankytojai, norintys naudotis Studijos paslaugomis, turi įsigyti vienkartinę apsilankymo paslaugą arba įsigyti terminuotą abonementą (toliau – Abonementas).
3. Lankytojo asmens duomenys tvarkomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo ir kitų teisės aktų reikalavimus, nustatančių asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą, laikymąsi ir įgyvendinimą.
4. Prieš pradedant lankytis Studijoje, rekomenduojama pasitikrinti sveikatos būklę, pasitarti su savo gydytoju ir įsitikinti, ar sveikatos būklė leidžia naudotis Studijos paslaugomis. Visa atsakomybė dėl Lankytojo sveikatos sutrikimų, nelaimingų atsitikimų, atsiradusių lankantis Studijoje, tenka Lankytojui. Studija neatsako ir neatlygina Lankytojui dėl jo sveikatai ir gyvybei padarytos turtinės bei neturtinės žalos, išskyrus tuos atvejus, kai žala atsirado dėl Studijos kaltės.
5. Abonemento galiojimo laikas yra vienas pilnas kalendorinis mėnesis, per kurį Lankytojas turi išnaudoti savo abonementą, lankydamas bet kuriuos Studijos vykdomus užsiėmimus Lankytojui patogiu metu pagal Studijos tvarkaraštį. Neišnaudotas abonementas ar vienkartinis užsiėmimas į kitą kalendorinį mėnesį neperkeliamas ir pinigai negrąžinami.
6. Už užsiėmimų abonementus sumokama grynais pinigais arba bankiniu pavedimu į nurodytą sporto trenerės/jogos mokytojos banko sąskaitą ne vėliau nei iki pirmo užsiėmimo einamąjį mėnesį. Studija turi teisę nepriimti Lankytojo į užsiėmimą, jei nėra už jį apmokėta. Už vienkartinį apsilankymą užsiėmime sumokama Studijai iki užsiėmimo pradžios grynais pinigais ar bankiniu pavedimu.
7. Abonementas galioja tik vienam asmeniui ir perduoti jo kitam asmeniui negalima.
8. Užsiėmimui būtina registruotis el.paštu info@holy3.lt arba formoje žemiau nurodant: vardą, pavardę, dieną, laiką ir užsiėmimo pavadinimą bei tel.nr., likus nemažiau nei 24 val. iki užsiėmimo. Registracija laikoma patvirtinta tik gavus iš studijos atgalinį sms, kad registracija patvirtinta arba jei vietų nėra, pasiūlymą apie kitus laisvus laikus.
9. Užsiėmimą galima atšaukti likus 6 valandoms iki jo trumpąją žinute telefonu 865677724. Nepranešus laiku ar iš viso, užsiėmimas užskaitomas kaip sudalyvautas. Atšaukus užsiėmimą šiose taisyklėse nustatyta tvarka, jį galima išnaudoti bet kuriam kitam tos Mokytojos vedamam užsiėmimui, bet tik tą kalendorinį mėnesį, kurį užsiėmimas buvo atšauktas.
10. Lauko viršutinius drabužius bei batus Lankytojai palieka Studijos koridoriuje tam skirtoje vietoje, būtina kišenėse nepalikti vertingų daiktų. Asmeninius daiktus Lankytojai palieka Studijos persirengimo kambaryje. Studija neatsako už Lankytojų asmeninių daiktų dingimą, praradimą ar sugadinimą. Prašome nepalikti asmeninių daiktų be priežiūros. Palikti ir rasti Lankytojo daiktai saugomi Studijoje iki 30 dienų.
11. Studijoje yra visos priemonės reikalingos užsiėmimams, tačiau Lankytojas gali atsinešti ir savas pvz.: sportui skirtą kilimėlį, apklotą ir pan.
12. Lankytojai Studijos patalpose privalo: dėvėti tik sportui skirtus drabužius , jogos užsiėmimų metu Lankytojai būna basi arba su kojinėmis; sportui tinkamą ir švarią (ne lauko) avalynę, nerekomenduojama avėti sportinių batelių plokščiais ar plonais padais ( tik FitBokso treniruotėse); naudoti Studijos inventorių bei įrangą tik pagal tiesioginę jų paskirtį. Pasibaigus užsiėmimui palikti švarų ir tvarkingą kilimėlį nuvalant jį specialiomis priemonėmis, esančiomis Studijoje ir suvyniojus padėti į tam skirtą vietą; netrukdyti kitiems Studijos Lankytojams užsiėmimo metu: nekalbinti jų, netaisyti, netreniruoti, o kilus klausimams kreiptis į užsiėmimo trenerį/mokytoją.
13. Užsiėmimų metu draudžiama turėti maisto burnoje (saldainių, kramtomosios gumos ir pan.).
14. Užsiėmimo metu nemūvėti ir nesegėti papuošalų, užsiėmimui skirti rūbai turėtų nevaržyti judesių, netrukdyti užsiėmimo metu pvz.: raišteliai, užtrauktukai, kabliukai, sagos ir pan.
15. Užsiėmimo metu nenaudoti kvepalų ir makiažo, kuris gali palikti pėdsakus ant Studijos inventoriaus.
16. Likus iki užsiėmimo mažiau nei 2 val. rekomenduojama nevalgyti ir negerti gazuotų ir tonizuojančių gėrimų.
17. Lankytojams Studijos patalpose draudžiama: būti neblaiviu ar apsvaigusiu nuo psichiką veikiančių medžiagų; fotografuoti ar filmuoti be Studijos raštiško leidimo; įsinešti ir vartoti alkoholinius gėrimus, maistą, rūkyti, platinti reklamą, naudotis mobiliuoju telefonu, taip pat privaloma išjungti telefono garsą.
18. Pavėlavę į grupinį užsiėmimą daugiau nei 5 minutes, neįleidžiami į salę. Prašome atvykti į užsiėmimą ne vėliau nei 10 min. iki jo pradžios.
19. Lankytojams galima atsinešti vandenį tik nedūžtančiuose buteliuose/gertuvėse, gerti užsiėmimų metu negalima, todėl savo troškuliu turite pasirūpinti iki užsiėmimo pradžios.
20. Studija turi teisę Lankytojams, nesilaikantiems šių Taisyklių, nutraukti bei nepratęsti Abonemento galiojimo ir Lankytojo, pažeidusio šias Taisykles, neįleisti į Studijos patalpas. Apie tai Lankytoją Studija informuoja el.paštu.

Registracija užsiėmimui: