Patyriminė diena moterims

Į SAVE

2022 birželio 4 d.
Laumžirgių žemėje

Svetlana Gapejeva-Švieselė
Aš esu mokinė šioje beribėje Visatoje.
Aš esu savo gyvenimo kūrėja.
Aš esu Meilės sau praktikuotoja ir tyrinėtoja ir leidau sau keliauti savuoju autentiškuoju Meilės keliu. Juk tikroji Visatos tiesa glūdi mano viduje.
Manyje, kaip ir Tavyje yra Meilė ir šviesa.
Taigi, kviečiu Tave į pasimatymą su savim.
Kviečiu Tave leisti sau atvertį sąvają širdį ir leistis į vidinę autentiškąją savo pačios patyriminę kelionę.
Ir tam mums į pagalbą ateis du galingi įrankiai, mūsų vidinis vaikas ir Deivė kakava, kurios misija ir yra, padėti mums atverti Sau širdį.
Ir te šiandien išsireiškia viskas kas turi išsireikšti, pačiu švelniausiu ir harmoningiausiu mums būdu. Tebūnie taip!

Agnė Večkytė
Aš esu galios ir transformacijos moteris. Išmintinga senolė, aistringa šokėja, informacijos kanalas, intuityvi koučerė, meilės energijos gidūnė, pasąmoninių struktūrų architektė.

Daugiau kaip prieš 10 metų pirmiausia atkūrusi ryšį su savo siela ir Kūrėju vedu ir kitas moteris į savęs pažinimą, į savo gyvenimo tikslo atradimą, į patikėjimą, kad esi čia ne be reikalo, į pasitikėjimą savo sielos dovanomis ir intuityviais gebėjimais, ir į galios kurti savo gyvenimą sąmoningai aktyvavimą. Esu SoulCollage technikos mokytoja, Radical Forgiveness metodo kaučerė, Theta Healing praktikė ir instruktorė, Movement medicine ir 5 Rhythms judesio praktikų aistringa mylėtoja, dvasinio ir pasąmonės pasaulio tyrinėtoja.

Kviečiu Tave į visos dienos praktikas birželio 4 d. (šeštadienį) su kakavos ceremonija ir garsų terapija. Atgims Tavo kūnas ir siela gyvenimo džiaugsmui! Prisijunk patirti Save!

Kas Tavęs laukia:

 • Palaikymo ratas moteriškoje energijoje;

 • Konsteliacijos praktika;

 • Sakralinės galios centro aktyvavimo praktika;

 • Vidinio vaiko praktika;

 • Susijungimas su kakava ir jos ragavimas (naudojama ceremoninė, organiška, ekologiška, etiška kakava);

 • Ekstatinis terapinis šokis;

 • Innerdance terapija;

 • Garsų terapija (gongai ir kt.).

  Visos patyriminės dienos praktikas ves 4 vedlės: Renata (apie mane), Karolina, Svetlana, Agnė.

  Data: 2022 birželio 4 d. (šeštadienis) 10-22 val.

  Vieta: Laumžirgių žemė, Lietuva (visa info www.laumzirgiuzeme.lt ),Dvaro g., Pikeliškės, 15140 Lietuva .

  Apranga: Pirmoje dienos pusėje apranga laisva, patogi; kakavos ceremonijai-balti rūbai (jei neturi, tada kuo labiau šviesesni, gali būti ir su smulkiais raštų elementais).

  Kaina: 79 Eur/ žmogui už praktikas nurodytas aprašyme.

  Apmokėjimas: Gali bilietą įsigyti paspaudus "Pirkti".

  arba pervesti į PayPal vardu reennees@yahoo.com .Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti: Patyriminė diena (ir vardus/pavardes atvykstančių žmonių).

  Kontaktas klausimams: info@holy3.lt

  Susipažinkite su sielos sesėmis, dienos praktikų vedlėmis:

Karolina Šimkienė
Intuityvi muzikė, grojanti violončele, garso terapijos ir dainuojančių Tibeto dubenų garso masažo praktikė, muzikinių kelionių vedlė, intuityvaus grojimo dirbtuvių iniciatorė, Innerdance fasilitatorė, Reiki praktikė, studijos "Artimi Garsai" įkūrėja.
Patyriminės dienos metu vesiu Innerdance patyrimą ir garso terapiją. Kas gi tas Innerdance? Tai vidinis šokis - tai intuityvus tikrojo savęs prisiminimas, per sustiprintą vidinį kūno, proto ir emocijų energijos suvokimą. Innerdance procesas apnuogina mūsų sąlygotų psichologinių apribojimų sluoksnius, jis pamažu atskleidžia mūsų gilesnius pagrindinius tikslus ir aktyvuoja autentišką gimimo viziją - tai yra pagrindinė priežastis, dėl ko atėjome į šį pasaulį. Tai transformuojantis sąmonės pokytis, kuris taip pat keičia ir fizinį kūną.Innerdance – savęs pažinimo ir pažadinimo procesas. Jo metu, specialaus muzikinio takelio, gyvų garsų, įvairių muzikos instrumentų, žodinio vedimo, prisilietimo ir kvapų pagalba, mes patenkame į praplėsto sąmoningumo būtį, sąmoningą REM (Rapid Eye Movement) miego būseną, kurioje giliai atsiveriame Sau.Giliame atsipalaidavime, įvyksta susijungimas su visuma, kur visada buvo ir yra vidinė ramybė, meilė, tiesa ir žinojimas. Šioje būsenoje patiriame aiškaus suvokimo blyksnius. Tai transformuojantis savirealizacijos procesas kiekvieną natūraliai vedantis į Autentišką Gyvenimą, leidžiant sau veikti spontaniškai.